Kontakta oss

Telefon:

08-556 183 70 

Org.nr:

556343-2052

Agnė Laurinavičiūtė

Konstruktion och Design
Utvecklingsansvarig
Tel: 08-556 183 80
Mobil: 070-554 75 67
E-post: agne.laurinaviciute@acc-glas.se

Alberto Sordo

Konstruktion och Design
Tel: 08-556 138 87
Mobil: 072-146 50 04
E-post: alberto.sordo@acc-glas.se

Anders Jämtfjäll

Fasadkonsult, Besiktningsman och Partner
Tel: 08-556 183 73
Mobil: 070-812 64 69
E-post: anders.jamtfjall@acc-glas.se

Ángel Pérez Morata

Inomhusklimat och Dagsljus
Tel: 08-556 138 81
Mobil: 079-062 24 20
E-post: angel.perez-morata@acc-glas.se

Anita Haczek

Fasadkonsult och Byggledare
Tel: 08-556 183 89
Mobil: 070-088 80 27
E-post: anita.haczek@acc-glas.se

Anneli Davidsson

Konstruktion och Design
Tel: 031-333 38 93
Mobil: 076-195 60 14
E-post: anneli.davidsson@acc-glas.se

Anton Hendrix

Inomhusklimat och Dagsljus
Tel: 08-556 183 76
Mobil: 079-062 20 66
E-post: anton.hendrix@acc-glas.se

Daniella Blenke

Konstruktion och Design
Hållbarhetsansvarig
Tel: 031-333 38 94
Mobil: 072-540 28 15
E-post: daniella.blenke@acc-glas.se

David Jämtfjäll

Fasadkonsult, Fönsterkonsult och Besiktningsman
RISE certifierad entreprenadbesiktningsman och medlem i SBR
Tel: 08-556 183 81
Mobil: 072-214 32 32
E-post: david.jamtfjall@acc-glas.se

Efi Tsianaka

Inomhusklimat och Dagsljus
Tel: 08-556 138 84
Mobil: 072-146 63 23
E-post: efi.tsianaka@acc-glas.se

Eftychia Stamataki

Inomhusklimat och Dagsljus
Tel: 08-556 183 86
Mobil: 070 248 00 25
E-post: eftychia.stamataki@acc-glas.se

Ernest Björklund

Konstruktion och Design
Tel: 031-333 38 97
Mobil: 079-067 71 40
E-post: ernest.bjorklund@acc-glas.se

Karl Henrik Kalenius

Konstruktion och Design
Tel: 08-556 138 82
Mobil: 073-930 32 27
E-post: karl-henrik.kalenius@acc-glas.se

Ida Fahlborg

Junior Fasaddesigner
Tel: 031-333 38 98
Mobil: 073-788 41 89
E-post: ida.fahlborg@acc-glas.se

Jens Weglin

Fönsterkonsult och Besiktningsman
Tel: 08-566 138 84
Mobil: 070-281 53 36
E-post: jens.weglin@acc-glas.se

Johannes Persson

Ansvarig Inomhusklimat
Tel: 08-556 183 79
Mobil: 073-025 08 43
E-post: johannes.persson@acc-glas.se

Lars-Åke Almstedt

Senior Rådgivare och Specialist inomhusklimat
Tel: 08-556 183 72
Mobil: 070-518 38 50
E-post: lars-ake.almstedt@acc-glas.se

Leddya Reimann

Lisa Wingö

Inomhusklimat och Dagsljus
Marknadsansvarig
Tel: 031-333 38 92
Mobil: 072-231 92 04
E-post: lisa.wingo@acc-glas.se

Mathias Almstedt

VD ACC Sverige och Norge
Tel: 08-556 183 77
Mobil: 070-278 38 37
E-post: mathias.almstedt@acc-glas.se

Mattias Magnusson

Fasadkonsult och Besiktningsman
Tel: 031-333 38 95
Mobil: 070-914 50 79
E-post: mattias.magnusson@acc-glas.se

Mihail Todorov

Inomhusklimat och Dagsljus
Tel: 08-556 138 83
Mobil: 079-067 67 73
E-post: mihail.todorov@acc-glas.se

Mikael Söderlund

Utvecklingsansvarig Inomhusklimat och Dagsljus
Tel: 08-556 183 88
Mobil: 070-329 68 13
E-post: mikael.soderlund@acc-glas.se

Olivier De Rooij

Regionansvarig Göteborg, Fasadkonsult och Partner
Tel: 031-333 38 91
Mobil: 070-689 77 97
E-post: olivier.derooij@acc-glas.se

Patric Widén

Fasadkonsult och Affärsutvecklare Stockholm
Tel: 08-556 183 87
Mobil: 070-301 50 55
E-post: patric.widen@acc-glas.se

Paul Rogers

Ansvarig Dagsljus och Certifiering, Partner
Tel: 08-556 138 80
Mobil: 076-526 86 43
E-post: paul.rogers@acc-glas.se

Pedro Ajenjo Vallés

Inomhusklimat och Dagsljus
Tel: 08-556 183 85
Mobil: 070-266 26 71
E-post: pedro.ajenjo@acc-glas.se

Peter Lindén

Besiktningsman och Fasadkonsult
Tel: -
Mobil: 076-495 25 73
E-post: peter.linden@acc-glas.se

Peter Mars

Fasadkonsult och Fönsterkonsult
Tel: 08-556 183 71
Mobil: 070-412 49 57
E-post: peter.mars@acc-glas.se

Sunil Raghavendher

Inomhusklimat och Dagsljus
Tel: 08-556 183 74
Mobil: 073-566 63 17
E-post: sunil.raghavendher@acc-glas.se

Tobias Bjernér

Fasadkonsult, Kvalitetsansvarig och Partner
Tel: 08-556 183 82
Mobil: 070-271 69 88
E-post: tobias.bjerner@acc-glas.se

Tony Olsson

Inomhusklimat och dagsljus
Specialist solavskärmning
Tel: 031-333 38 96
Mobil: 073-046 40 83
E-post: tony.olsson@acc-glas.se

Kontaktformulär

Fyll gärna i vårt kontaktformulär.
Vi återkopplar så snabbt vi kan.

Adress:  
ACC Glas och Fasadkonsult AB
Hornsbruksgatan 19A
117 34 Stockholm

Integritetspolicy